DI UR
Pracownicy Działu Informatyki

Kierownik Działu Informatyki
Główny Informatyk

  Mariusz Kwinta - Pudełko
    Adres: ul. Czysta 21, pok. 13a
    Telefon: (12) 662 44 50
    E-mail: m.kwinta-pudelko@urk.edu.pl
 

Pracownicy Działu Informatyki

  Maciej Brożek
    Adres: Al. Mickiewicza 21, pok. 11
    Telefon: (12) 622 44 09
    E-mail: m.brozek@urk.edu.pl

  Wojciech Dyrek
    Adres: ul. Czysta 21, pok. 25
    Telefon: (12) 622 44 43
    E-mail: w.dyrek@urk.edu.pl

  Sławomir Głuch
    Adres: Al. Mickiewicza 21a
    Telefon: (12) 622 44 50
    E-mail: s.gluch@urk.edu.pl

  Andrzej Hilczer
    Adres: Al. Mickiewicza 24/28, pok. 41
    Telefon: (12) 662 44 09
    E-mail: a.hilczer@urk.edu.pl

  Łukasz Jamrogowicz
    Adres: Al. Mickiewicza 21, pok. 30
    Telefon: (12) 662 44 22
    E-mail: l.jamrogowicz@urk.edu.pl

  Łukasz Orzechowski
    Adres: Al. Mickiewicza 21a
    Telefon: (12) 662 44 20
    E-mail: l.orzechowski@urk.edu.pl

  Mateusz Ponikiewicz
    Adres: Al. Mickiewicza 21a
    Telefon: (12) 662 44 21
    E-mail: m.ponikiewicz@urk.edu.pl

  Bogdan Sanocki
    Adres: Al. Mickiewicza 21, pok. 11
    Telefon: (12) 662 44 09
    E-mail: b.sanocki@urk.edu.pl

  Grzegorz Sojka
    Adres: Al. Mickiewicza 21a
    Telefon: (12) 662 44 22
    E-mail: g.sojka@urk.edu.pl

  Jacek Sroka
    Adres: Al. Mickiewicza 21a
    Telefon: (12) 662 44 50
    E-mail: j.sroka@urk.edu.pl

  Jan Stanik
    Adres: ul. Czysta 21, pok. 13a
    Telefon: (12) 662 4303
    E-mail: j.stanik@urk.edu.pl

  Piotr Straszak
    Adres: Al. Mickiewicza 21a
    Telefon: (12) 662 44 21
    E-mail: p.straszak@urk.edu.pl

  Joanna Szuszkiewicz
    Adres: ul. Czysta 21, pok. 25
    Telefon: (12) 662 43 51
    E-mail: j.szuszkiewicz@urk.edu.pl

  Przemysław Zarenkiewicz
    Adres: Al. Mickiewicza 21, pok. 11
    Telefon: (12) 662 44 22
    E-mail: p.zarenkiewicz@urk.edu.pl
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Aleja Mickiewicza 21
31-120
Kraków
rector[a]urk.edu.pl
12 662 42 51
12 633 62 45
NIP: 675 000 21 18
REGON: 000001815
© 2017 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Projekt i wykonanie strony: Dział Informatyki UR