DI UR
Pracownicy Działu Informatyki

Kierownik Działu Informatyki

  Mariusz Kwinta - Pudełko - Główny Informatyk
       ul. Czysta 21, 31-121 Kraków,     pokój 28
       +48 12 662 44 50
       m.kwinta-pudelko@urk.edu.pl

Pracownicy Działu Informatyki

  Maciej Brożek
       ul. Czysta 21, 31-121 Kraków,     pokój 27
       +48 12 662 44 01
       m.brozek@urk.edu.pl

  Wojciech Dyrek
       ul. Czysta 21, 31-121 Kraków,     pokój 25
       +48 12 662 44 43
       w.dyrek@urk.edu.pl

  Sławomir Głuch
       Al. Mickiewicza 21a, 31-120 Kraków,     Pojnarówka
       +48 12 662 44 20
       s.gluch@urk.edu.pl

  Andrzej Hilczer
       ul. Czysta 21, 31-121 Kraków
    pokój 27
       +48 12 662 44 09
       a.hilczer@urk.edu.pl

  Łukasz Jamrogowicz
       ul. Czysta 21, 31-121 Kraków,     pokój 29
       +48 12 662 44 44
       l.jamrogowicz@urk.edu.pl

  Łukasz Orzechowski
       Al. Mickiewicza 21a, 31-120 Kraków,     Pojnarówka
       +48 12 662 44 20
       l.orzechowski@urk.edu.pl

  Mateusz Ponikiewicz
       Al. Mickiewicza 21a, 31-120 Kraków,     Pojnarówka
       +48 12 662 44 21
       m.ponikiewicz@urk.edu.pl

  Bogdan Sanocki
       ul. Czysta 21, 31-121 Kraków,     pokój 27
       +48 12 662 44 09
       b.sanocki@urk.edu.pl

  Grzegorz Sojka
       ul. Czysta 21, 31-121 Kraków,     pokój 29
       +48 12 662 44 22
       g.sojka@urk.edu.pl

  Jacek Sroka
       Al. Mickiewicza 21a, 31-120 Kraków,     Pojnarówka
       +48 12 662 44 20
       j.sroka@urk.edu.pl

  Jan Stanik
       ul. Czysta 21, 31-121 Kraków,     pokój 28
       +48 12 662 44 37
       j.stanik@urk.edu.pl

  Piotr Straszak
       Al. Mickiewicza 21a, 31-120 Kraków,     Pojnarówka
       +48 12 662 44 21
       p.straszak@urk.edu.pl

  Joanna Szuszkiewicz
       ul. Czysta 21, 31-121 Kraków,     pokój 25
       +48 12 662 44 43
       j.szuszkiewicz@urk.edu.pl

  Przemysław Zarenkiewicz
       ul. Czysta 21, 31-121 Kraków,     pokój 29
       +48 12 662 44 22
       p.zarenkiewicz@urk.edu.pl

 

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Aleja Mickiewicza 21
31-120
Kraków
rector[a]urk.edu.pl
12 662 42 51
12 633 62 45
NIP: 675 000 21 18
REGON: 000001815
© 2017 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Projekt i wykonanie strony: Dział Informatyki UR